Oš se jebat? Oš dat pičke?

Sve i svašta. Za sada .o)

Oš se jebat? Oš dat pičke?

Postby karmela » Tue Jan 24, 2012 2:21 pm

Dragi dečki, cijenim vaše iskreno izražavanje potreba, ali zar zaista mislite da cure padaju na takve ulete? Prilazite li djevojkama u stvarnom životu na takav način? Zašto mislite da bi takva komunikacija trebala biti plodonosna kada se radi o virtualnoj komunikaciji? Očekujete li da ću vam bilo koja cura nakon takve poruke predložiti susret uživo?

Cure, a što vi mislite o tome?

Nisam od onih koje se vrijeđaju na takve poruke. Samo nisam sigurna stoje li iza njih likovi koji stvarno žele susret(i seks u konačnici) ili na ovaj način rješavaju neke druge probleme iz svakodnevnog života.

Šire gledano, takva komunikacija šteti svima na ovom portalu, ali svačije je pravo da se izražava kako želi. Zbog toga i postoji opcija „blokiraj“.

Ljubi vas Karmela :*
karmela

Re: Oš se jebat? Oš dat pičke?

Postby fkk_par » Tue Jan 24, 2012 2:32 pm

Jao mene, jao mene... Ni ja ni supruga ne bi ni na kraju pameti takvo nesto mogli nekome izgovoriti... Takvi uleti (a ima ih dosta) uvijek bez ikakvog razmisljanja i odgovora lete u smece i osoba koja je poslala na nasu ignore listu... Iskustvo nam govori da kulturna poruka uvijek dobiva kulturan odgovor (makar i bio negativan), a cesto se tako stvaraju lijepa poznanstva.

Samo da jos nadodamo, hvala ekipi na ovom portalu za sav ulozeni trud, nije "guzva" ali je jako ugodno i zabavno provoditi vrijeme na hocuspoj-u.

Vas,

fkk_par
fkk_par

Postby karmela » Tue Jan 24, 2012 2:38 pm

Ja sam skoro pa 100% uvjerena da takvi "frajeri" samo pokušavaju izliječiti svoje frustracije. Tko zna jesu li ikada i vidjeli golu ženu. Da im cura odgovori pozitivno, sigurno bi pobjegli glavom bez obzira. Slatkice :lol:
karmela

Postby otokar46 » Tue Jan 24, 2012 2:56 pm

Karmela, Karmela, sasvim si u pravu. Internet je prepun frustriranih muškarac i žena. Čitam stručne zdravstve izvještaje koji kažu da je 33% muškaraca imalo problema s potencijom prije 30. godine. Tema je šira nego što izgleda, možda nije niti za ovaj sajt, ali je točna i opaka: tisuću godina seksualnost se skrivala, muškarci su bili neki gazde, žene nisu smjele reći da imaju orgazam, grizle su usnice i šutile, milijon žena je spaljeno od Inkvizicije jer su ih se plašili, i sada.... naglo oslobođena seksualnost kroz koje desetljeće odlazi u drugu krajnost. Nikada toliko impotentnih ili homoseksualaca...
A okultne istine kažu... muškarac bez žene je pola čovjeka... i obratno. Što znači, dok muškarac ne upozna energije i duh žene u SEBI ili žene, energiju i duh muškarca u sebi, dotle ovoj civilizaciji prijeti uzmak, odumiranje i devijacija kao u starom Rimu...
Nije bitno što bi većina pobjegla, kad bi druga strana pristala. Bitno je da ljudi ne znaju komunicirati, a Internet je došao kao sila da ne velim koga jer bi me proglasili u neznanju dogmatikom, ali je točno. Ne tako davno, prije 30...40 godina došao si na ples, vidio komada koji ti se sviđa i morao si smišljati što ćeš joj reći za upad, što ćeš razgovarati tri plesa, jer ne možeš je nositi u rukama bez riječi tri plesa, smišljao si strategiju i kako je odvesti u park i u mrak i kako joj se svidjeti. I morao si pobjediti STRAHG da dođeš do komada, jer oni koji su to mogli, ti su imali cure, najbolje komade i po prirodnoj selekciji prvi šiljili... Ostali su ostali u svojim nedorečenim rečenicama i nisu prilazili, pratili su sa strane. Dakle, morao si znati kako prihvatiti ženino tijelo, plesati, smišljao si strategiju kako je privuči a da ne bude vulgarno, nego erotsko itd. itd. itd. To je sve umrlo i posljedica toga je upravo to što Karmela govori. Strah. Zato cvate industrija plastičnih lutaka, vagina i ostalih pomagala. Što će mi biĆ? Ostruge i sedlo? Pa ne idem jahati konja, nego voditi ljubav s osobom koja mi se sviđa. Ili samo razgovarati. A ako nemam potencijala, potencije, šarma, jezik i ostalo, neće mi pomoći niti nacistički laboratorij dr. Flicka... Razmislite.... i družite se u živo... jer ovo je zamka i varka. Usput, ja nisam dogmatik crkve, vol,im komade, i znam da svakoga od nas čeka ona osoba kakvi smo i sami... Predugo? Je... ali je istina...
otokar46

Postby nessa » Tue Jan 24, 2012 6:50 pm

Nakon godina online komunikacije navikla sam na takve ulete. Najgore je bilo dok nije uvedena opcija 'blokiraj'. :D

Šta misliti o tome. Evo jedan primjer. Bacila oko na jednog muškarčinu, pogledi se uvijek sretali po kafićima, odvaži se momak da mi priđe, ma ima spiku boli glava, nema šta mi ne bi radio. Sve ću zvijezde prebrojati. Pristanem ja (sušni period :lol: ), došli do haustora, padaju strastveni poljupci, ruka mi dođe do njegovog međunožja, kad se lik zatrese k'o Banjaluka '69-te i prosu svoju muškost. Kiss za laku noć i vidimo se u nekom drugom životu. Toliko o muškarčini.

I znate ko me je osvojio u svakom pogledu. Jedan od stidljivih, neupadljivih, nenametljivih. Od prvog puta pa sve dosad, svaki put prebrojim zvijezde. Čak štaviše, ja sam jedna od zvijezda. ;)

P.S. Znam da će biti komentara tipa Nisi ti mene upoznala Joj šta bih ti ja uradio i sl, al' na to sam se davno prestala obazirati. :)
nessa

Postby radoznalog » Tue Jan 24, 2012 8:43 pm

nessa wrote:došli do haustora, padaju strastveni poljupci, ruka mi dođe do njegovog međunožja, kad se lik zatrese k'o Banjaluka '69-te i prosu svoju muškost. Kiss za laku noć i vidimo se u nekom drugom životu. Toliko o muškarčini.

Kako je točno njegova pretjerana uzbuđenost umanjila njegovu muškost? Ja bih to na tvom mjestu shvatio kao kompliment :x
radoznalog

Postby nessa » Wed Jan 25, 2012 1:23 am

Nemoj izvlačiti rečenicu iz konteksta. ;) Suština je da sa riječi nije prešao na djela što veliki broj muškaraca radi online. Naravno, čast izuzecima. :)
nessa

Postby mastersex30 » Wed Jan 25, 2012 8:39 am

skoro u potpunosti se slažem sa otokarom, osim jednoga maloga detalja..
kada online upoznam osobu koja mi se svidi, ja i onda razmišljam šta ću reči, kako ju privući, čak i više nego uživo, jer uživo imamo pogodnost govora tjela, no ovdje je komunikacija isključivo verbalna..s time i teža..
mastersex30

Postby karmela » Thu Jan 26, 2012 12:55 am

Dečki, a kako bi vi reagirali da vam cura "uleti" na isti način? :P

(Zapravo mi ne pada na pamet kako bi točno trebao zvučati taj ulet. Ideja? Netko?)
karmela

Postby mastersex30 » Thu Jan 26, 2012 10:02 am

možda "oš jebat? OŠ mi dati kurca?"
mastersex30

Postby radoznalog » Thu Jan 26, 2012 10:17 am

Meni to zvuči kao muzika za uši. Sumnjam da bi se drugi dečki bunili protiv takvih uleta :lol:
radoznalog

Postby karmela » Sun Jan 29, 2012 3:09 pm

mastersex30 wrote:možda "oš jebat? OŠ mi dati kurca?"

Možda, ali znakovito je kako nitko neće komentirati kako bi reagirao u takvoj situaciji :)
karmela

Postby daddysgirl » Mon Jan 30, 2012 12:10 am

Baš mi uletio jedan...
Ej maco jel ti mogu pruzit vrhunski orgazam na g tocku,tako da ti iz mace curi gusta bjela tekucuna,jesi ikad dozivila takav orgazam

Dragi, inbox ti je pun pa ti moram odgovoriti preko foruma: PRUŽI SI GA MAMI :roll:
daddysgirl

Postby daddysgirl » Fri Mar 16, 2012 7:02 pm

Ali moram priznati da je većina ljudi ovdje vrlo pristojna. ;)
daddysgirl

Postby mickey_zg » Fri Mar 16, 2012 7:03 pm

daddysgirl wrote:Baš mi uletio jedan...
Ej maco jel ti mogu pruzit vrhunski orgazam na g tocku,tako da ti iz mace curi gusta bjela tekucuna,jesi ikad dozivila takav orgazam

Dragi, inbox ti je pun pa ti moram odgovoriti preko foruma: PRUŽI SI GA MAMI :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:
mickey_zg

Postby mickey_zg » Fri Mar 16, 2012 7:13 pm

Ne znam za ostale muškarce, ali meni je takav pristup ženi/curi/komegod uvijek bio ponižavajući za curu.
Isto kao i dobacivanje na ulici ili trubiti iz auta, k'o da nikad u životu nisam vidio žensko...
mickey_zg

Postby mastersex30 » Thu Mar 22, 2012 1:16 pm

karmela wrote:
mastersex30 wrote:možda "oš jebat? OŠ mi dati kurca?"

Možda, ali znakovito je kako nitko neće komentirati kako bi reagirao u takvoj situaciji :)

vjerovatno da bih pobjegao glavom bez obzira, jer bi se najvjerovatnije radilo o krezuboj matoroj narkomanki...:)

no kad bi to bilo na nekom swinger partiju.. sa nekom zavodljivom macom..hmmm, morao bih razmisliti.. :lol:
mastersex30

Next

Return to Dnevni boravak