Seks u troje - mit ili praksa

Seks je jedan od devet razloga reinkarnacije. Ostalih osam su nebitni!

Seks u troje - mit ili praksa

Postby thresome » Tue May 22, 2012 11:26 pm

Pozdrav svima,
zanima me jel ima ovdje netko da je probao bilo kakav trojac a da je pri tom u vezi/braku ili da je bio "gost" nekom od parova??

Naime, puno se toga moze naci kako su svi pokusali, bili, sudjelovali na ovaj ili onaj nacin na visestrano zadovoljstvo ali nikako da netko konkretno kaze "cuj ja sam bio/la i mogu ti rec da...".

Zar je taj trojac zaista samo dio maste ili to ljudi stvarno prakticiraju bez posljedica?

Pitam to jer ja i cura vec mjesecima trazimo curu (priblizno nasih godina) za jedno takvo druzenje ali bezuspjesno. Davno smo pricali o tome, puno smo pricali o tome i oboje zelimo probat...ona ima malo biseksualnih sklonosti i pali ju sama pomisao na to (meni naravno nesmeta 8-) ) tako da smo se odlucili potrazit nekoga. Nismo prezahtjevni niti trazimo nekakvog super HOT komada (ruku na srce, nismo ni mi bog zna sta... :mrgreen: ), ali uzalud. Bilo je par kontaktiranja, putem maila smo se dogovarali, razmjenjivali slike, postavljali pitanja/odgovore ali kad je trebalo doci do susreta onda ono "ma nisam ja ipak jos spremna..."

Da cujem vasa misljenja/komentare...
thresome

Re: Seks u troje - mit ili praksa

Postby daddysgirl » Thu Jun 07, 2012 12:37 pm

Mi smo imali nekoliko partnera s kojima smo isli u troje i nismo nikada pozalili. Uvijek smo birali decke s kojima smo mogli ostvariti kvalitetniji odnos a ne samo jednokratni seks. Vecina ljudi bi to htjela probati, ali malo je hrabrih. Kao da se radi o odlasku u svemir a ne o seksu :D
daddysgirl

Postby mastersex30 » Thu Jun 21, 2012 9:33 am

ja sam imao par susreta sa parovima i da istina je da je jako teško pronaći normalne i ok ljude, ali ja sam valjda imao sreće..:)
šalim se, bilo je tu svega, i nemoralnih ponuda i sitaucija kada sam pobjegao glavom bez obzira, no ovih mojih 10-ak parova s kojima sam imao nešto više od kave isplatili su sve negativne strane ovakvih druženja.., i to višestruko...;)
tako da je sex u troje istina, jedino moj savjet vam je da probate s parom..mislim da ĆE TE LAKŠE NAĆI..
mastersex30

Postby fkk_par » Fri Jun 22, 2012 9:46 am

Kod nas ima puno "kombinacija", pa tako i u troje, a jacuzzi necemo ni spominjati...
fkk_par

Postby extraperverzna24 » Wed Sep 19, 2012 4:02 pm

Ja sam probala seks u troje u obje varijante, i priznajem da mi više paše varijanta gdje su dva muška. Već sam godinu i nešto zaljubljena u svoju ljubav i pričali smo o mojim ranijim seksualnim doživljajima, tako da ga je zapalila pomisao na seks u troje. Želi mi omogućit da me jebe s još jednim muškim, a od mene traži da mu ja omogučim da jebe mene i još jednu curu. Kontaktirali smo neke osobe, ali bezuspješno. Ili ne žele ili nemaju vremena ili se boje da mi to nebi negdje izlanuli.
extraperverzna24

Postby vatrenalutka » Mon Oct 15, 2012 9:58 am

U vezi sam,zaljubljena..obožavam sex i sa deckom imam odlican odnos,nemamo granice u nicemu,i potpuno se razumijemo,sve smo probali i sada sam odlucila se na sex u troje..znaci on,ja i jos jedna cura,njemu je to isto zelja i pali se na samu pomisao,ali tesko je naci nekoga za to,ne znam da li ce to utjecati na nasu vezu jer nisam imala takva iskustva još,a nije ni on.
vatrenalutka

Return to Seks